V dnešní době jsme stále informování o nových technologiích a postupech, které je možné ve stavebnictví využít. Nikdo z nás ale nedokáže odhadnout jak tyto technologie obstojí v čase. Jak bude např. zateplení z polystyrenu fungovat a chovat se za 20-30 let. Stejně nové materiály pro zdění jako je porobeton a další… jak obstojí v čase a jaká bude životnost cihel z porobetonu za několik desítek let.

Beton – ověřený materiál

Na stavbě se ale ověřil materiál a v čase obstál materiál, který známe všichni – jedná se o beton. Beton jako směs vody, písku a cementu je využíván v průběhu stavby zejména na hrubé podlahy tj. betonové podlahy jako podklad pod dlažbu a plovoucí podlahy. Dále je beton samozřejmě využíván pro základy, vylévání základových pasů, základové desky, věnce, ploty a další využití betonu je téměř nevyčerpatelné.

Strojně hlazené betony

Strojně hlazené betonové podlahy jsou v dnešním stavebnictví využívané zejména z těchto důvodů: urychlí se realizace hrubé podlahy, jsou cenově dostupné, čerpadlo dokáže materiál dopravit i do vyšších podlaží, jsou hladké a je možné je využít nejen v rodinném domě, ale i v technicky náročnějších prostorech jako jsou sklepy, prádelny atd.
Betonové podlahy jako sázka na jistotu
Vhodně vybraná realizační firma Vám zajistí realizaci kvalitních betonových potěrů.
Jak probíhá realizace betonové podlahy?

  1. Beton je umíchán v čerpadle zpravidla mimo stavbu.
  2. Beton je čerpadlem dopraven na místo pokládky.
  3. Beton je rozmístěn a zarovnán do potřebné tloušťky, spádu apod.
  4. Podlaha je strojně hlazená, utažená s rovinností 2mm na 2m.
  5. Rodinný dům je hotov za jeden den!

Anhydrit a lité podlahy jsou samozřejmě další variantou jak realizovat hrubou podlahu, mají dokonce některé výhody oproti betonové podlaze, ale jsou také výrazně dražší.

Součástí dodávky je :

POZOR!!Vše v ceně čov!
  • Dmychadlo Dmychadlo
  • Dmychadlo Hadice 5M
  • Dmychadlo Uzamykatelné víko
  • Dmychadlo Bakterie startovací dávka

Důvody pro čov AT 6

01. Bezproblémový provoz
02. Snadná údržba
03. Vysoká účinnost čištění
04. Výhodná cena
05. Záruka 10 let